Ефект маски на обличчі
Невміле використання тональних засобів щільної текстури часто призводить до небажаного ефекту - підкреслює недосконалість шкіри. У нанесенні щільних засобів важливий підхід: вибір текстури, інструменту нанесення, основи під макіяж. Якщо ви не розумієтеся в цьому питанні, то рекомендую значні нерівності шкіри і почервоніння маскувати локально. Іншу шкіру залиште чистою або покрити легким флюїдом (тональним засобом легкої текстури). Природна фактура шкіри - це красиво, для макіяжу на кожен день потрібно ледь помітна корекція.
Щільний консилер хороший для зйомок, акторів і телеведучих. Вам же потрібно нещільний засіб зі светловідбивючим ефектом, який не сушить ніжну шкіру навколо очей і не підкреслює дрібні зморшки.
Навчитись робити макіяж самому можна у нас. Приєднуйтесь.
Кілька шарів туші
Вії повинні виглядати природно - біля основи товщі, до кінчиків - тонше. Якщо одного шару туші вам недостатньо для виразності очей, додай підводку або скористайся керлером для завивки вій. До того ж цей прийом додатково піднімає зовнішній кутик ока і робить погляд відкритим і свіжим. Запам'ятайте - тришарове нагромадження з туші тобі ні до чого.
Темний тональний засіб
З метою створити ефект засмаги деякі жінки наносять тон набагато темніший свого природного відтінку шкіри. Це велика помилка - в такому випадку обличчя виглядає неохайним, втомленим, а жінка значно старшою. Якщо хочеться золотистої засмаги, краще скористатися двома відтінками тонального засобу - тон у тон до вашої шкіри і на два відтінки темніше в зоні корекції (вилиці, по периферії чола, бокова поверхня носа, підборіддя злегка). Тим самим додатково створюється красивий рельєф. Доповнити ефект можна бронзуючою пудрою делікатно на виступаючі частини обличчя (лоб, вилиці, кінчик носа, підборіддя, верхню повіку).
Неправильне використання хайлайтера
Хайлайтер додає приємного сяйва, лиску і доглянутості обличчю, але слід пам'ятати, що завдають його тільки на рівні ділянки шкіри. Блиск і сяйво підкреслює зморшки, пори, виразки та інші недосконалості шкіри.
Темний сухий коректор
З ним потрібно бути обережніше. Не всім він підходить для створення красивих високих вилиць і точеного носика. Темний коректор створює зону затемнення - вона здатна зробити риси обличчя жорсткішими і додати втоми. А як відомо, привабливим і молодим сприймається все округле, а не запале. Замість жорсткої корекції краще подбати про свіжий рум'янець і рівну, таку, що злегка підсвічується, шкіру!
Велика кількість пудри
Пудра сушить, підкреслює мімічні зморшки і перевантажує шкіру. Рекомендую використовувати по мінімуму.
Кілька акцентів у макіяжі
Наприклад, активні брови, смокі, яскравий рум'янець і губи - і все це разом. Іноді хороший один, іноді два або три акценти - все залежить від індивідуальної естетики і контексту. Але варто пам'ятати, що найчастіше, збільшуючи кількість акцентів в макіяжі, ви збільшуєте ймовірність виглядати старшою за свої роки.
Занижена лінія зовнішнього куточка ока
Чи робите ви стрілку або "димчастий погляд" - не забувайте, що зовнішній кутик ока не повинен бути занижений. Орієнтуйтеся на напрям лінії, яка проходить по нижньому зовнішнього краю ока.
Перламутрові помади
Вона, як оксамитова гумка на волоссі, хороша тільки в стилізованій зйомці!
Неправильно підібрана форма і колір брів
У разі якщо очі глибоко посаджені, широка і густа лінія зробить обличчя суворим. Полегшіть форму, і погляд стане більш відкритим, легким і доброзичливим.
Чітко окреслена і щільно заповнена кольором брова виглядає чужеродно на обличчі, як після використання трафарету. Хочеться сказати окремо про татуаж брів (та й татуаж в принципі) - він завжди додає віку.
За матеріалами cosmo.ru.